jmm logo

Prawdziwe historie Hand of Hope

Studnie dla Indii

Studnie dla Indii

Hand of Hope pomogła wykopać 425 studni w Indiach. Woda jest drogocenneym darem i w wielu miejscach na świecie trudno o dostęp do czystej wody. Hoh stara się dotrzeć do takich miejsc aby nieść pomoc tym, którzy jej najbardziej potrzebują.

Szpital w Kambodży

Szpital w Kambodży
 Poprzez nasze szpitale w Indiach i Kambodży oraz kliniki w Etiopii i Kosowie możemy nieść pomoc potrzebującym. Każdego roku ok. 100 000 osób korzysta z pomocy medycznej, która ratuje życie lub zmienia je na lepsze.
 

Hand of Hope w kolonii w Coimbatore

Hand of Hope w kolonii w Coimbatore

Kolonia chorych na trąd w Coimbatore, Indie. Trąd zawsze izolował osoby chore, niestety piętno trądu noszą nie tylko sami pacjenci ale i ich zdrowe dzieci i wnuki.

Światowy Tydzień Wolontariatu

Światowy Tydzień Wolontariatu
Wielkie dzięki za wszystkich wolontariuszy, którzy sprawiają, że nasze konferencje oraz misje światowe są możliwe.Bardzo się cieszymy, że jesteście częścią naszej drużyny. Nigdy byśmy tyle nie dokonali bez WAS.
Międzynarodowy tydzień wolontariatu
Wszystkim tym, którzy z potrzeby serca pomagają innym - dziękujemy w imieniu potrzebujących

Misje medyczne

Misje medyczne
Misje medyczne
To już nasza 75 misja medyczna na Haiti. Po raz kolejny nasi protetycy i dentyści pomagali potrzebującym.
Również w Republice Południowej Afryki mamy zaprzyjaźnione wioski, które czekają na nasz przyjazd. Uśmiechnięte buzie dzieci są zapłatą za cały trud. A ewangelia szerzona jest w wymiarze praktycznym.

Szpital w Indiach

Szpital w Indiach
Surekha ma chore serce. Po kompleksowej diagnozie znalazła pomoc w szpitalu Hand of Hope w Chandrakal w Indiach. Tutaj otrzymuje fachową opiekę i leki których potrzebuje.
Cieszymy się, że także w takich miejscach możemy pomagać. Fachowa pomoc medyczna pozwala na diagnozę i leczenie dzieci z uboższych dzielnic, które w normalnych warunkach nie miałyby takiej szansy. Każda uśmiechnięta dziecięca buzia jest dla nas prawdziwym skarbem.

Powódź

Powódź

Maja po 15 lat, Becca Newton i Henry sa wolontariuszami pomagającymi razem z HoH ofiarom powodzi w Union,w stanie Missouri. Spędzili cały dzień na oczyszczaniu zalanych domów ze wszystkiego co trzeba było wyrzucić.
Zapytaliśmy Becce dlaczego przyjechała pomagać i pracować w tak ciężkich warunkach, w błocie, w wilgoci, by pomóc rodzinie której nigdy wcześniej nie spotkała.
"Nie muszę ich znać żeby chcieć im pomóc, jestem szczęśliwa że mogę tu być. Chciałabym aby ktoś zechciał mnie pomóc kiedy ja będę potrzebowała kiedyś pomocy."
Hand of Hope - agenda Joyce Meyer Ministries z wielką ochotą współpracuje z Service International przy oczyszczaniu i odbudowie terenów objętych powodzią.

Gwiazdka dla dzieci

Gwiazdka dla dzieci

Hand of Hope 

Szczęśliwe dzieci na Gwiazdkę

Oczekiwanie na święta Bożego Narodzenia to dla dzieci na prawdę wspaniały czas. Jesteśmy wdzięczni, że możemy przyczynić się do tego by ten czas był na prawdę wspaniały. Wraz z ABUNDANT LIVING FAITH CENTER's wywołaliśmy uśmiech na 6500 dziecięcych buzi w jeden dzień !!! Ile radości!!!
Łącznie prezenty trafiły do 18 200 dzieci, w sierocińcach, szpitalach i placówkach, które są pod naszą opieką.
Dziękujemy naszym przyjaciołom i partnerom za pomoc w
obdarowywaniu dzieci na święta.

Szkoły nadziei

Szkoły nadziei

Hand of Hope
Oto Eastern Cape, jedna z najbiedniejszych prowincji południowej Afryki. Nasza Szkoła Nadziei utworzona i prowadzona przez Hand of Hope, Joyce Meyer Ministries World Missions, spełnia kilka bardzo ważnych ról. W tym miejscu nasi pracownicy opiekują się dziećmi, które pozostawały bez opieki, kiedy rodzice wychodzili do pracy na cały dzień. To miejsce, w którym karmimy głodne dzieci, a jest to dla nich czasem jedyny posiłek jaki dostają. W tym miejscu te dzieciaczki mogą uczyć się i zdobyć wykształcenie, które jest szansą na wyrwanie się z kręgu ubóstwa. To miejsce gdzie poprzez wszystko to, co powyżej napisane, zwiastowana jest Ewangelia.

 

 

 

Udział w kampaniach na rzecz ratowania ludzi...

Udział w kampaniach na rzecz ratowania ludzi...

Hand of Hope
W 2015 roku kontynuowaliśmy współpracę z agendą A21, prowadzącą kampanię na rzecz ratowania ludzi porywanych i więzionych przez gangi handlujące ludźmi oraz do doprowadzenia winnych przed wymiar sprawiedliwości.

 

 

 

Centrum w Malawi

Centrum w Malawi

Hand of Hope

Nasze centrum pomocy w Malawi zapewnia potrzebującym bardzo ważny (niekiedy jedyny) posiłek dziennie. Dzieci okazują nam wiele wdzięczności.

 

 

 

Niesiemy nadzieję

Niesiemy nadzieję

Hand of Hope

Hand of Hope
Bez względu na to, dokąd Bóg nas posyła, widzimy także nadzieję. Widzimy to w ich oczach i uśmiechu. Widzimy nadzieję na twarzach w najodleglejszych zakątkach ziemi...

 

 

 

Pomoc

Pomoc

Hand of Hope
Dotarliśmy już do ponad 1,6 miliona ludzi z pomocą lekarską i dentystyczną - niekiedy w najodleglejszych zakątkach świata. Wielu z tych ludzi poznało Chrystusa.

 

 

Billy

Billy

Hand of Hope
Oto jedno z dzieci, które było niedożywione i doświadczone nadużyciami dorosłych. Teraz Billy może bezpiecznie rosnąć, rozwijać się i wzrastać w bożej miłości w Bethel Children's Home w Chiang Rai.