jmm logo
Jak przezwyciężać troskę

Jak przezwyciężać troskę
Joyce Meyer

4.5/5 ocena (16 głosów)

Opis

Bóg pragnie ubić z tobą interes. Chce otrzymać od ciebie wszystkie zmartwienia, problemy i porażki– twoje „popioły’’, a w zamian ofiarować wieniec zwycięstwa. Jeśli mu pozwolisz, weźmie wszystkie twoje troski i zatroszczy się o ciebie.

Największe bitwy najczęściej toczymy w swoim wnętrzu. Jeśli przytłaczają cię zmartwienia, a ciągła obawa i niepokój nie pozwalają cieszyć się życiem, jeśli już próbowałeś walczyć i poddałeś się, widząc, że dążenie do wewnętrznej przemiany jest bezowocne – mam dla ciebie dobrą wiadomość: destrukcyjne myśli można przezwyciężyć!

Na stronach tej książki Joyce Meyer w przystępny i jasny sposób, posługując się treścią Bożego Słowa, udziela wskazówek, które mogą zmienić jakość twojego życia. Znajdziesz tu inspirujące spostrzeżenia i przykłady z życia autorki, a także praktyczne rady, dzięki którym dostąpisz uwolnienia i zyskasz wewnętrzny pokój.

Dowiesz się, jak odnaleźć radość życia i duchową równowagę. Wszystko, czego potrzebujesz, masz już pod ręką. Uchwyć się Słowa Bożego i wejdź na drogę zwycięstwa!

UWAGA - Link do pobrania książki pojawi się dopiero po zalogowaniu.

Specyfikacje

  • ISBN: ISBN 978-83-62748-79-2
  • Data wydania: 2013
  • Format: PDF
  • Okładka: PDF
  • Ilość stron: 95
UA-80946718-1